Clar unul din ”punctele de atractie ale femeii” il reprezinta picioarele si daca aceasta mai sunt si lungi si drepte atunci cu siguranta vor fi catalogate ca si fiind ”sexy’‘.
Ei, eu nu prea vad nimic sexy in pozele de mai jos facute in anul 2008, daca nu ma insel, si care ne-o arata pe femeia cu cele mai lungi picioare din lume si pe cel mai scund om din lume 😀
Nu mi se par sexy pentru ca sunt exagerate si pentru ca ma gandesc cat o purta la pantof saraca si cat de incomod trebuie sa-i fie peste tot.
Dar oare cel mai mic om din lume o fi vazut ceva sexy in poza de mai jos ?! :D:D:D
40 Comments
Wow, na ce bine ca mi-s cum mi-s. 😀
:D:D Hehehe 😀
Deja e exagerat… Adevărat, când mă uit la o fată/femeie, țin cont de picioare. Lungi, lungi, dar nici așa, de 2 kilometri cum are cucoana asta. :))
😀 Cei mult strica parca:D
Daca nu-s pline de celulita, atunci e bine sa fie lungi, dar nici chiar cat ale unei girafe de pilda. Totusi eu prefer femeile proportionate bine fara nicio parte a corpului dezvoltata in detrimentul alteia
Bine ai venit si da ..proportiile sunt intotdeauna mai bune:)
Frumoase picioare, nimic de zis, cred ca un baschetbalist ar fi incant sa aiba alaturi de el asemenea prezenta feminina.
Da probabil el ar fi fost fericit 😀
Ió prefer piciórele scurte oriú armonizate trupului! Alé din poză îs horror domle!
Deci uneori ce-i mult strica 😀
Tulai Dómne, apăi una cu crengi așé lungi de nevastă, te prinde și de ești în bucătărie! =)) =)) Și hop în pat bărbate! =)))))))))
=))
Singuru’ avantaj de aș avé așé muiere cu craci cât Eifelu’ ar și că-n caz de naufragiu, aș puté folosi păpucii ei mari pe post de barcă de salvare. Și-ncă ar și 2 bărci de salvare! Bucuria celor de pe vasu’ în scufundare! =)) =)) =))
Asa-i ca poarta mult 😀 =))
La ce atent se uita piciul in ultima poza mai mult ca sigur a observat el ceva pe acolo :))
😀 dupa vorba :” E un avion? e Superman? .. nu, e doar o pasare :D”
:)) la asta nu ma gandisem :))
Acum… adevărul e că gusturile nu se discută… 😀 😀
Nu se discuta deloc dar parca nici prea mult nu-i prea bine:D
Neata! Picioarele frumoase sigur ca pot fi apreciate, dar nu trebuie sa fie si lungi. Doar copacii inalti si drepti sunt considerati falnici 😛
Eu nu vad nimic sexy la picioare.
😀
Ce e prea mult…lung strica :))
Clar da in acest caz:D
Deci dimensiunea nu conteaza! 😀 S-a notat! 🙂
😀 Clar nu conteaza 😀
Sigura eram ca e un copil in poza cu mama lui :)) E frumoasa ea, nu mi se pare prea inalta. El insa e ciudatel tare.
😀 Nu-i urata doar ca saraca e tare inalta ..
[…] Picioare lungi si sexy – Cris Mary Sursa: Picioare lungi si sexy – Cris Mary […]
PACAT CA INTOTDEAUNA PICIOARELE TREBUIE DATE “LA O PARTE” DACA VREI SA AI “CEVA” DE LA FMEIA RESPECTIVA!
🙂
🙂 ce se uita ala mic pe cer 🙂
🙂 de asta au ajuns in Guiness Book, pt ca sunt extremele. Femeia aceea probabil ca e si ffff inalta, mie personal nu imi place 😐 Dar, na, ea pare a se simti foarte bine in pielea ei.
Criminal ultimul instantaneu :))
Nu ma intereseaza picioarele pentru ca oricum… (gluma de santier pe care nu-mi permit sa o postez aici)
🙂 😀 😀
:)) Ce fata are ala micu’ in ultima poza! =))
La ce o fi vazut saracul acolo :))
Problema nu e ca sunt lungi, ci ca atunci cand se deschid sunt prea largi…
picioare lungi lover and iq 115 +.
cam asta ar fi femeia ideala.
p.s:tu esti genu fara picioare lungi si cu sani proeminenti? 😀 😀
Noup.. din fericire mi-a dat Dumnezeu craci lungi 🙂 apoi la capitolul celalalt nu zic nimic.. da sa nu sa inteleaga ca nu e ”nimic” acolo :))
pai normal :)) e bine intodeauna ca publicul cititor sa aiba macar o idee..